PRESTIGE FYZIO TEAM

Osobný prístup ku každému klientovi je pre nás prioritou. Do rehabilitačného plánu zahŕňame korekciu držania tela, dýchacie cvičenia, zameriavame sa na úpravuchybných pohybových stereotypov, nácvik bežných denných činností a športových činností. Vďaka presnej diagnostike vieme ihneď začať s plnením rehabilitačného plánu.

Mgr. Jozef Štieber
fyzioterapeut

Absolvent Fakulty športu, absolvent Fakulty zdravotníctva - odbor fyzioterapia, od roku 2010 fyzioterapeut 1.FC Tatran Prešov, od roku 2018 fyzioterapeut futbalovej reprezentácie "SR - U21"

Bc. Dávid Balucha
fyzioterapeut

Absolvent Prešovskej Univerzity, Fakulty zdravotníckych odborov – odbor fyzioterapia, v sezóne 2017/2018 fyzioterapeut 1.FC Tatran Prešov, v sezóne 2018/2019 fyzioterapeut Partizán Bardejov. Súkromná prax v Prestige Fyzio od roku 2017.

Bc. Marcel Vysočan
fyzioterapeut

Absolvent Prešovskej Univerzity v Prešove na Fakulte zdravotníckych odborov, v odbore fyzioterapia. Odborná prax počas štúdia a od konca roka 2018 súkromná prax v Prestige Fyzio.

© 2020 Všetky práva vyhradené pre Prestige Fyzio
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke Prestige Fyzio Viac informácii